Další služby

Další služby

2020

Rok 2020

Rodinný dům a vše co utváří náš domov

Naše práce pro zákazníka nezačíná a nekončí jen u stavby vysněného domu.

Snažíme se poskytnout našim klientům komplexní balík služeb, které s pořízením nového domu úzce souvisí.
Pokud se k zakázce dostáváme v prvopočátcích samotného nápadu stavět dům, jde o ideální scénář.

Můžeme klientům poskytnou poradenství nejen s vhodným výběrem lokality k bydlení, ale hlavně můžeme vybraný či již zakoupený stavební pozemek posoudit z hlediska optimalizace připojení inženýrských sítí, využití světelných a tepelných podmínek v rámci světových stran. Také můžeme posoudit vhodnost umístění uvažované nemovitosti v rámci svažitosti pozemku a působení vnějších vlivů. Případně navrhneme klientům ideální typ stavby, který zohlední výše napsané parametry lokality stavebního pozemku, územního plánu a hlavně požadavků objednatele.

Zde se posouváme od poradenství k návrhům rodinných domů a následně k samotné výstavbě.

Dříve nebo později si ale každý z nás musí uvědomit že domov, bydlení a naše útočiště není jen dům jako takový. Jedná se o soubor velmi úzce souvisejících prvků.
Od vybavení domu, po jeho vnější prostory k užívání jako jsou např. terasy, parkovací stání, zahradní kuchyně, zahradní domky atd..
Pozemek kolem domu je také ve většině případech nutné nějak zabezpečit, oplotit a stejně tak zvelebit.
V rámci spolupráce s KD Haus s.r.o na výstvabě RD si Vám dovolujeme navrhnout další služby, které Vám pomohou tyto aspekty bydlení dořešit do finálové podoby.

Chcete vysněný dům v Praze, středních Čechách, Příbrami a okolí, nebo v Brně, Plzni, Karlových Varech, či v jižních Čechách, Písku a okolí? Nic není nemožné! Realizujeme stavby po celé ČR.