Domy s nízkou energetickou náročností

Domy s nízkou energetickou náročností

Domy

Domy s nízkou energetickou náročností

Jsme stavební firma, která navrhuje a staví rodinné domy s nízkou energetickou náročností na klíč. Sám zákazník si může zvolit jakou technologií bude jeho dům postaven, a to ve zděném provedení z cihel anebo montovaný dům na bázi dřevostavby či ocelového skeletu. Dále se zabýváme architektonickými návrhy, projekční činností, inženýringem ke stavebnímu řízení, vyřízením stavebního povolení či ohlášky a vlastní výstavbou domů.

Domy s nízkou energetickou náročností na klíč navrhujeme s důrazem na individuální přístup ke klientovi – posoudíme váš stavební záměr i okolnosti a navrhneme nejvhodnější řešení.

Jsme schopni řešit financování vaší stavby a nabízíme zdarma služby našeho finančního poradce, který vám doporučí optimální úvěr vzhledem k vaší aktuální situaci.

Zdarma vám poradíme, jak celým procesem stavba rodinného domu na klíč postupovat tak, aby byl pro vás co nejsnadnější a nejefektivnější. Navrhneme individuální rodinný dům či vybereme pro vás vhodný dům z naší nabídky typových domů anebo z nabídky partnera společnosti GEBAS atelier. V případě vlastních představ                 o vašem domě zpracujeme architektonický návrh dle vašich požadavků.

Domy s nízkou energetickou náročností jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Proto se zabýváme montáží alternativních zdrojů energií (fotovoltaické             a solární technologie) včetně poradenské činnosti a vyřízení možných státních dotací na tyto systémy. Tyto činnosti provádíme zdarma.

Jsme schopni vám naše domy s nízkou energetickou náročností ukázat (viz stavba domu na klíč – reference). Neváhejte nás kontaktovat a naše obchodní oddělení se         o vás postará. Nabízíme i osobní setkání v naší obchodní kanceláři, kde vám bezplatně vysvětlíme naše služby, postup výstavby, odpovíme na vaše další případné dotazy a navrhneme pro vás ideální řešení ke splnění vašeho snu o vlastním bydlení. Rádi vám přizpůsobíme čas schůzky i na odpolední či večerní hodiny nebo víkendy.

Všechny domy stavíme v kategorii:

  • Domy s nízkou energetickou náročností

 

Rodinný dům je možné realizovat jako:

  • Masivní dům z cihel
  • Montovaný dům s dřevěnou konstrukcí – dřevostavbu
  • Montovaný dům s ocelovou konstrukcí