Domy s nízkou energetickou náročností

Domy s nízkou energetickou náročností

Domy

KD Haus s.r.o.

Domy s nízkou energetickou náročností

Jsme stavební firma, která navrhuje a staví rodinné domy s nízkou energetickou náročností na klíč. Sám zákazník si může zvolit jakou technologií bude jeho dům postaven, a to ve zděném provedení z cihel anebo montovaný dům na bázi dřevostavby či ocelového skeletu. Dále se zabýváme architektonickými návrhy, projekční činností, inženýringem ke stavebnímu řízení, vyřízením stavebního povolení či ohlášky a vlastní výstavbou domů.

Domy s nízkou energetickou náročností na klíč navrhujeme s důrazem na individuální přístup ke klientovi – posoudíme Váš stavební záměr i okolnosti a navrhneme nejvhodnější řešení.

Jsme schopni řešit financování Vaší stavby a nabízíme zdarma služby našeho finančního poradce, který Vám doporučí optimální úvěr vzhledem k Vaší aktuální situaci.

Zdarma Vám poradíme, jak celým procesem stavba rodinného domu na klíč postupovat tak,aby byl pro Vás co nejsnadnější a nejefektivnější. Navrhneme individuální rodinný dům či vybereme pro Vás vhodný dům z naší nabídky typových domů anebo z nabídky partnera společnosti GEBAS atelier. V případě vlastních představ o Vašem domě zpracujeme architektonický návrh dle Vašich požadavků.

Domy s nízkou energetickou náročností jsou ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Proto se zabýváme montáží alternativních zdrojů energií (fotovoltaické a solární technologie) včetně poradenské činnosti a vyřízení možných státních dotací na tyto systémy. Tyto činnosti provádíme zdarma.

Jsme schopni Vám naše domy s nízkou energetickou náročností ukázat (viz stavba domu na klíč – reference). Neváhejte nás kontaktovat a naše obchodní oddělení se o Vás postará. Nabízíme i osobní setkání v naší obchodní kanceláři, kde Vám bezplatně vysvětlíme naše služby, postup výstavby, odpovíme na Vaše další případné dotazy a navrhneme pro Vás ideální řešení ke splnění Vašeho snu o vlastním bydlení. Není pro nás problém přizpůsobit čas schůzky i na odpolední či večerní hodiny anebo víkendy.

Všechny domy stavíme v kategorii:

  • Domy s nízkou energetickou náročností

 

Rodinný dům je možné realizovat jako:

  • Masivní dům z cihel
  • Montovaný dům s dřevěnou konstrukcí – dřevostavbu
  • Montovaný dům s ocelovou konstrukcí