Dřevostavby

Dřevo

KD Haus s.r.o.

Dřevostavby

Moderní montované domy s dřevěným nosným skeletem mají funkční a krásnou architekturu.Nespornou výhodou montované dřevostavby je její rychlost výstavby.

Montované dřevostavby – tento stavební systém je velmi oblíben především proto, že jde o rychlou a suchou montáž. Jednou z hlavních výhod dřevostavby je možnost prefabrikace čili před vyrobení celých hotových částí tak, aby na stavbě odpadla pracnost a časová náročnost během montáže. Dřevo je stavební materiál již od nepaměti a jeho obliba neklesá ani v dnešním moderním světě plném inovací a nejmodernější technologie.

Domy jsou vyrobeny z masivního smrkového sušeného dřeva, stejně jako z dřevěných materiálů, jako jsou dřevotříska, OSB, překližka a další. Montované dřevostavby mohou být postaveny ve všech požadovaných kategorií (dům s nízkou energetickou náročností, pasivní dům a nulový dům), ale způsob montáže je mnohem rychlejší, což vám umožní získat hotový nový domov v krátké době.

V této oblasti máme bohaté zkušenosti a v našem portfoliu služeb najdete nejen realizaci rodinných domů na klíč, ale také kvalitně odvedenou práci, individuální přístup, profesionalitu a odborné poradenství.

Své realizace dřevostaveb a energetických domů provádíme v rámci celé ČR, zejména pak v oblasti Praha, celé střední Čechy, Příbram a okolí, ale také v jižních Čechách, v Písku a okolí.

Spolupracujeme s předními dodavateli stavebních materiálů, a tak naše montované dřevostavby jsou postaveny z kvalitních materiálů, které splňují všechny předepsané normy.