Katalog domů

Katalog domů

Katalog

Rodinné domy na klíč

Firma KD Haus s.r.o. kompletně provádí zděné a montované rodinné domy na klíč, domy s nízkou energetickou náročností, pasivní  a nulové domy na klíč po celé České republice. Pokud máte vlastní projekt či představu rodinného domu na klíč, rádi vám zpracujeme cenovou nabídku. Pokud vlastní projekt či představu nemáte, je tu pro vás náš katalog rodinných domů na klíč.

Spolupracujeme také se společností GEBAS atelier, a proto je možné vybrat si z více projektů rodinných domů na klíč. Zde jsme pro vás připravili 25 nejzajímavějších projektů, které jsme zařadili do našeho standardu.

Pokud si z katalogu nevyberete, je vám k dispozici naše služba projekční činnosti rodinných domů. Vytvoříme vám originální rodinný dům na klíč podle vašich představ, bez cenového navýšení.

Rodinné domy na klíč – 25 nejzajímavějších projektů:

Novela vyhlášky o energetické náročnosti budov (ENB) č. 264/2020 Sb. která nabyla účinnosti 1. 9. 2020 upravuje použitelný systém vytápění. Okruh možností se tím zužuje převážně na použití tepelného čerpadla nebo plynového kotle, případně složitější kombinace technologií vytápění. Proto jsme nyní do všech našich standardů doplnili tepelné čerpadlo vzduch-voda, včetně systému teplovodního podlahového vytápění a ohřevu TUV.

Uvedené ceny jsou platné pro rok 2021, jsou včetně 15% DPH a jejich standard odpovídá nově kladeným požadavkům na jejich energetickou náročnost. 

Detailní informace o domě získáte kliknutím na obrázek domu.