Katalog domů

Katalog domů

Katalog

Rodinné domy na klíč

Firma KD Haus s.r.o. kompletně provádí zděné a montované rodinné domy na klíč, domy s nízkou energetickou náročností, pasivní  a nulové domy na klíč po celé České republice. Pokud máte vlastní projekt či představu rodinného domu na klíč, rádi vám zpracujeme cenovou nabídku. Pokud vlastní projekt či představu nemáte, je tu pro vás náš katalog rodinných domů na klíč.

Spolupracujeme také se společností GEBAS atelier, a proto je možné vybrat si z více projektů rodinných domů na klíč. Zde jsme pro vás připravili 25 nejzajímavějších projektů, které jsme zařadili do našeho standardu.

Pokud si z katalogu nevyberete, je vám k dispozici naše služba projekční činnosti rodinných domů. Vytvoříme vám originální rodinný dům na klíč podle vašich představ, bez cenového navýšení.

Rodinné domy na klíč – 25 nejzajímavějších projektů:

Nové budovy realizované od 1. ledna 2022 se hodnotí podle ukazatelů uvedených v § 6 vyhlášky č. 264/2020 Sb., o energetické náročnosti budov. Hodnocení energetické náročnosti budov tak nově vyplývá z širšího spektra ukazatelů a je ovlivněno např. umístěním budovy na pozemku s ohledem na možné využití solárního záření a též tvarem obálky budovy, kdy je kladen důraz na co nejnižší poměr ochlazované obálky a obestavěného prostoru (dvoupodlažní dům tvaru krychle vychází energeticky lépe než bungalov do L). Z pohledu klienta shledáváme jako zásadní nutnost instalace řízeného větrání s rekuperací tepla a dále fakt, že se možnosti použitého systému vytápění zužují převážně na použití tepelného čerpadla nebo plynového kotle, případně složitější kombinaci technologií vytápění. Přijde nám fér poskytnout vám hned od začátku co nejreálnější cenu domu, aby takto bylo možné dům postavit bez dalších příplatků pod čarou.

Nově tak u všech našich domů naleznete ve standardech: tepelné čerpadlo vzduch-voda, včetně systému teplovodního podlahového vytápění a ohřevu TUV a jednoprůduchový keramický komín.

Uvedené ceny jsou platné pro rok 2022, jsou včetně 15% DPH a jejich standard odpovídá nově kladeným požadavkům na jejich energetickou náročnost. 

Detailní informace o domě získáte kliknutím na obrázek domu.