Katalogové domy

Katalogové domy

Katalog

Katalog domů

Rodinné domy na klíč

Firma KD Haus s.r.o. kompletně provádí zděné a montované rodinné domy na klíč, domy s nízkou energetickou náročností ,pasivní  a nulové domy na klíč po celé České republice. Pokud máte vlastní projekt či představu rodinného domu na klíč, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku. Pokud vlastní projekt či představu nemáte, nabídneme Vám náš katalog rodinných domů na klíč.

Spolupracujeme se společností GEBAS atelier, a proto je možné si vybrat z více projektů rodinných domů na klíč. My jsme pro vás připravili 25 nejzajímavějších projektů, které jsme zařadili do našeho standardu.

Pokud si z katalogu nevyberete, nabídneme Vám službu projekční činnost rodinných domů a vytvoříme originální rodinný dům na klíč podle Vašich představ. Bez cenového navýšení.

Rodinné domy na klíč – 25 nejzajímavějších projektů:

Uvedené ceny jsou platné pro rok 2020, jsou včetně 15% DPH a jejich standard odpovídá nově kladeným požadavkům na jejich energetickou náročnost. 

Rok 2020 „Dům s nízkou energetickou náročností“ – měrná neobnovitelná primární energie EpN,A musí být rovno anebo menší než 120(kWh.m2.rok-1).

Detailní informace o domě získáte kliknutím na obrázek domu.