Technologie domů

Technologie domů

KD HAUS

Technologie

Rodinné domy

Masivní domy z broušených cihel POROTHERM, HELUZ, ECOTON, VPC atd. se používají na domy kategorie s nízkou energetickou náročností.

Masivní domy z tvárnic YTONG, PORFIX a vápenopískových cihel VPC atd. se používají na domy kategorie s velmi nízkou energetickou náročností „Pasivní dům“ a „Nulový dům“.

Dřevostavby (montované domy) s difúzně uzavřenou konstrukcí mohou být postaveny ve všech požadovaných kategoriích, a to dům s nízkou energetickou náročností, pasivní dům a nulový dům.

Provádíme realizaci domů s nízkou energetickou náročností na klíč, pasivních domů na klíč a nulových domů na klíč. Máme bohaté zkušenosti a patříme mezi špičky ve svém oboru. Kladné reference našich spokojených zákazníků mohou být plusovým bodem pro vaše rozhodování.

Celá ČR, zejména Praha, celé střední Čechy, Příbram a okolí, dále pak jižní Čechy, Písek a okolí nebo i Brno, Plzeň, Karlovy Vary. To jsou oblasti naší působnosti, a tak neváhejte a zavolejte, i když máte zájem o stavbu rodinného domu s nízkou energetickou náročností, pasivní dům či nulový dům na klíč na severu Moravy.